IIHF Pasaules Čempionāts Hokejā 2023, Tampere – Rīga
DIENAS BIĻEŠU IEGĀDES TIESĪBU IZLOZE

IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā 2023 norisināsies Tamperē (Somija) un Rīga (Latvija) laika periodā no 2023. gada 12. maija līdz 28. maijam.

Lai nodrošinātu vienlīdzīgas iespējas apmeklēt Latvijas izlases spēles, kā arī, lai mazinātu krāpniecības riskus, tiesības iegādāties B grupas turnīra dienas biļetes uz datumiem, kuros norisināsies Latvijas izlases spēles, tiks noteiktas izlozes kārtībā.

Kanāda, Čehija, Šveice, Slovākija, Latvija, Norvēģija, Kazahstāna un Slovēnija (B grupa) savas apakšgrupas spēles aizvadīs Rīgā.

Piedalīties biļešu iegādes tiesību izlozē var jebkurš interesents, reģistrējot savu dalību izlozē zemāk esošajā reģistrācijas formā.

Izlozes laimētājiem būs iespēja iegādāties līdz sešām IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā 2023 B. grupas grupu turnīra dienas biļetēm. Dienas biļetes būs iespējams iegādāties tikai uz tām dienām, kurās norisināsies Latvijas izlases spēles.

Visiem laimētājiem e-pastā, kas tika norādīts reģistrējoties izlozei, tiks nosūtīts paziņojums par laimestu, kā arī informācija kā iegādāties biļetes.

Reģistrācija izlozei ir noslēgusies. Paldies visiem dalībniekiem!

Izlozes procedūra:

  • 22. septembris – 12. oktobris – Pieteikšanās uz biļešu izlozi.
  • 13. - 14. oktobris - Izlozēsim biļešu iegādes tiesības. Uzvarētājs savā e-pastā saņems informāciju par iespējām iegādāties biļetes.
  • 15. - 27. oktobris – Iegādājies savas laimētās biļetes.
  • 28. oktobris – 4. novembris. Visiem biļešu izlozes dalībniekiem ir iespēja iegādāties neizpirktās dienas biļetes.
  • 10. novembris – Atklāta publiskā izpārdošana